SIA "ESCO būve"

 

Projekts: kaņepju betona paneļu ar optimālām termiskajām un fizikālajām īpašībām izstrāde un tirdzniecības veicināšana Latvijā un ārzemēs

Līgums:26.02.2015 - 30.06.2016.

 

Projekta mērķis – izstrādāt jaunu, videi draudzīgu un energoefektīvu būvniecības produktu – koka karkasa kaņepju betona paneļus, paralēli attīstot arī uzņēmuma vizuālā tēla koncepciju un veicot publicitātes un mārketinga pasākumus uzņēmuma un jaunā produkta atpazīstamības nodrošināšanai.

 

Projekta apraksts – apkopojot līdzšinējos ieguldījumus unikāla kaņepju betona maisījuma izpētē un attīstībā, tiks radīts jauns produkts – koka karkasa kaņepju betona paneļi. Jaunais produkts ne tikai apvienos tradicionālās būvmateriāliem raksturīgās īpašības, bet tas būs arī videi (CO2 negatīvs) un cilvēkiem draudzīgs. Uzņēmuma, jaunā produkta un projekta atpazīstamības un klientu piesaistes vajadzībām projekta ietvaros tiks veiktas arī mārketinga un publicitātes aktivitātes.

 

 

Jaunumi

Jūnijs, 2015

Siltuma un fizikālo īpašību atbilstības deklarācija : paraugu izveide; darbs ar laboratoriju; Paneļu tehnisko risinājumu un rasējumu izstrāde; arhitektu un dizaina rokasgrāmatas informācijas analīze; mārketinga stratēģijas uzdevumu formulēšana; izstādes stenda/paviljona koncepta izstrāde.

Maijs, 2015

Tika veikta siltuma un fizikālo īpašību atbilstības deklarācija : Testējamo paraugu izveide; paneļu tehnisko risinājumu un rasējumu izstrāde; arhitektu un dizaina rokasgrāmatas informācijas analīze; mārketinga stratēģijas uzdevumu formulēšana; izstādes stenda/paviljona koncepta izstrāde.

Aprīlis, 2015

Tika veiktas cenu aptaujas ugunsdrošības klases un kategorijas noteikšanai, skaņas izolācijas un absorbcijas mērījumiem, siltuma un fizikālo īpašību atbilstības deklarācijai, būvkonstrukciju detalizācijai un tehnoloģijai, konstrukciju  prototipu izstrādei un testēšanai, arhitektu un dizaina rokasgrāmatai, uzņēmuma vizuālās identitātes attīstīšanai, mārketinga stratēģijas detalizācijai, īstenošanas kvalitātes kontrolei un zīmola attīstībai, izstādes stenda/paviljona koncepta izstrādei; Izstādes stenda/paviljona konstrukcijai, video pamācībai Kaņepju betona paneļu tehnoloģijas pielietošanai, mājaslapas attīstīšanai, konstrukciju savienojuma mezglu patentēšanai un preču zīmju reģistrēšanai. Tāpat tikai izveidota rasējumu izstrāde būvkonstrukcijas tehnoloģijai.

Marts, 2015

Tika veiktas cenu aptaujas ugunsdrošības klases un kategorijas noteikšanai, skaņas izolācijas un absorbcijas mērījumiem, siltuma un fizikālo īpašību atbilstības deklarācijai, būvkonstrukciju detalizācijai un tehnoloģijai, konstrukciju  prototipu izstrādei un testēšanai, arhitektu un dizaina rokasgrāmatai, uzņēmuma vizuālās identitātes attīstīšanai, mārketinga stratēģijas detalizācijai, īstenošanas kvalitātes kontrolei un zīmola attīstībai, izstādes stenda/paviljona koncepta izstrādei; Izstādes stenda/paviljona konstrukcijai, video pamācībai Kaņepju betona paneļu tehnoloģijas pielietošanai, mājaslapas attīstīšanai, konstrukciju savienojuma mezglu patentēšanai un preču zīmju reģistrēšanai.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu