SIA Linum Color

 

Projekts: ekoloģisku, inovatīvu videi draudzīgu koksnes apstrādes materiālu pētniecība, izstrāde un ražošana

Līgums: 15.09.2015 - 14.12.2016.

 

Projekta mērķis – izstrādāt receptūru jauna veida bezkrāsainam pārklājumam ar UV noturību ārdarbiem.

 

Projekta apraksts – Jaunā produktu receptūra paredzēta izmantošanai ārdarbos uz koka virsmas, saglabājot koka virsmas dabīgo toni ilgtermiņā un nodrošinot virsmas aizsardzību. Jaunais produkts īpaši būs piemērots dažādiem laika apstākļiem, gaisa mitruma atšķirībām, temperatūru krasai maiņai, saules staru intensitātei, t.sk. īpaši vērojot, nodilumizturību, aizsardzību, UV izturību, mitrum izturību, saķeres stiprumu ar virsu u.c.

 

Ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs klienti arvien vairāk vēlas redzēt dabīgo koka toni un struktūru arī ārdarbos, bez minērālpigmentu piešķirtā tonējuma. Saules iedarbībā pernica bez minerālpigmentiem ārdarbos salīdzinoši ātri izdeg -  aptuveni gada laikā un līdz ar to netiek nodrošināta UV aizsardzība, kā arī laikapstākļi var būtiski ietekmēt koka virsmu. Jaunais bezkrāsainais pārklājums ar UV aizsardzību ārdarbos nodrošinās pārklājuma noturību ilgtermiņā. Klientu vēlme ir saglabāt koka dabīgo izskatu ilgtermiņā, turklāt līdz šim neviens no tirgū esošajiem ražotājiem nepiedāvā ārdarbos līdzvērtīgu produktu.

  • Komanda: Velga Balode
  • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mājas lapa: www.painteco.eu

 

 

Jaunumi

Jūlijs, 2016

Pārrunas ar testēšanas pakalpojuma veicējiem par aptuvenajiem rezultātiem, un nākošo paraugu testēšana.

Jūnijs, 2016

Turpinās paraugu testēšana -  (pēc 2 cikliem). Turpinās paraugu testēšana- QUV kamerā. Tiek veikti pēc testa standarta EN 927-6.

Marts, 2016

Paraugu testēšana - 336 stundas (pēc 2 cikliem). Paraugu testēšana- 504 stundas QUV kamerā. Tiek veikti pēc testa standarta EN 927-6.

Februāris, 2016

Tiek veikta komunikācija ar testēšanas pakalpojuma veicējiem. Uzsākti pirmie testēšanas darbi.

Janvāris, 2016

Tiek sagādāti un apstrādāti materiāli. Veikta to krāsošana, iepakošana un nosūtīšana testēšanas pakalpojumu veicējiem.

Decembris, 2015

Komunikācija ar cenu aptaujas uzvarētāju. Testiem nepieciešamo kokmateriālu pirmapstrāde. Kokmateriālu apstrāde atbilstoši testu prasībām.

Novembris, 2015

Komunikācija ar potenciālajām laboratorijām par testu veikšanu. Izsludinātās cenu aptaujas apkopojums. Testiem nepieciešamo izejmateriālu iegāde, kokmateriālu iegādes cenu aptauja.

Oktobris, 2015

Projekta iepirkuma plāna sagatavošana un iesnigšana LIAA.

Septembris, 2015

Tika parakstīts līgums ar LIAA. Turpinās cenu aptauja par testēšanas pakalpojumu veikšanu.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu