SIA Nipon

Projekts: Bioplastmasas un kombinēto materiālu iepakojumu izgatavošanas iekārtas prototipa izstrāde

Līgums: 15.09.2015 - 30.09.2016.

Projekta mērķis – Attīstīt SIA “Nipon” uzņēmējdarbību jaunā kvalitātē, ieviešot ražošanā iekārtas biodegradējama iepakojuma izgatavošanai.

 

Projekta apraksts – Ar šīs iekārtas palīdzību galvenokārt vidējiem un maziem pārtikas produktu ražotājiem tiks sniegta iespēja pašiem ražot un izmantot produkcijas iesaiņošanā videi draudzīgu iepakojumu. Tas būs lētāks nekā līdz šim pieejamais kompostējamais biodegradējamais iepakojums un ražotāji varēs pielāgot to pēc savām vēlmēm ( formas, krāsas, izmēra, apdares) un iestrādāt sava uzņēmuma logo. Iekārta būs piemērota kombinētu biodegradējamu izejmateriālu pielietošanai, viegli pārvietojama un uzstādāma, kā arī piemērota personu ar īpašām vajadzībām nodarbināšanai (automatizēts ražošanas process).

 

  • Komanda: Agnese Sokolova, Leons Sokolovs
  • E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Mājas lapa: www.nipon.lv

 

 

Jaunumi

Jūlijs - Oktobris, 2016.

Veikti iekārtas pielāgošanas palaišanas darbi. Piedalīšanās Riga Food izstādē.

Jūlijs, 2016

Nokomplektētas un izmēģinātas iekārtas metāliskās komponentes. Izveidota mājas lapa iekārtai www.biopackaging.eu. Saņemts maksājums no LIAA. Nokomplektētas un izmēģinātas iekārtas elektriskās, elektroniskās un pneimatiskās komponentes.

Jūnijs, 2016

Pabeigta iekārtas mehānisko komponenšu izgatavošana. Iesniegts maksājuma pieprasījums LIAA. Pabeigta iekārtas elektrisko, elektronisko un pneimatisko komponenšu izgatavošana un piegāde.

Marts, 2016

Sadarbībā ar ZTI  mājas lapas un projekta mārketinga komunikācijas stratēģijas izstrāde. Uzsākta iekārtas mehānisko komponenšu izgatavošana. Iesniegts progresa pārskats.

Februāris, 2016

Sadarbībā ar ZTI,  mājas lapas un projekta mārketinga komunikācijas stratēģijas izstrāde. Uzsākta iekārtas mehānisko komponenšu izgatavošana.

Janvāris, 2016

Sadarbībā ar ZTI, tiek izstrādāta mājas lapas un projekta mārketinga komunikācijas stratēģija. Pabeigta iekārtas tehniskās dokumentācijas izstrāde.

Decembris, 2015

Iesniegts avansa maksājuma pieprasījums un saņemts avansa maksājums no LIAA. Sadarbībā ar ZTI tiek izstrādāta uzņēmuma mājas lapa un projekta mārketinga komunikācijas stratēģija.  Noslēgti līgumi ar piegādātājiem. Uzsākta iekārtas tehniskās dokumentācijas izstrāde.

Novembris, 2015

Veikta cenu aptauja, veikti publicitātes pasākumi uzņēmuma mājas lapā.

Procesā: sadarbībā ar ZTI mājas lapas un projekta mārketinga komunikācijas stratēģijas izstrāde.

Oktobris, 2015

Tika izsludināta cenu aptauja, projekta vajadzībām atvērts konts Valsts kasē, sadarbībā ar ZTI, uzsākta mājas lapas un projekta mārketinga komunikācijas stratēģijas izstrāde.

Septembris, 2015

Tika parakstīts līgums ar LIAA, parakstīti darba līgumi ar personām, kas realizēs projektu, izveidots un iesniegts LIAA  Projekta iepirkumu plāns, izveidota un uzstādīta vizuālās identitātes plāksne projekta realizācijas vietā.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu