SIA LED Chemicals

Projekts: Attālināta gaismas diožu lumifora izstrāde

Līgums: 15.09.2015 - 30.04.2017.

Projekta mērķis – izstrādāt inovatīvu produktu – attālinātu luminoforu gaismas diodēm, kas ļaus uzlabot to kvalitāti, samazināt enerģijas patēriņu, palielināt to mūža ilgumu un efektivitāti, kā arī samazināt gaismas diožu pašizmaksu un cenu.

 

Projekta apraksts – projekta ietvaros tiks veiktas virkne pētniecības aktivitāšu, kuru rezultātā plānots tirgū ieviest jaunu, inovatīvu produktu, kas sniegts būtisku ieguldījumu diožu un luminoforu tirgus straujākā attīstībā. Pēc projekta mērķa sasniegšanas “LED Chemicals” klientiem- gaismas diožu ražotājiem, piedāvās inovatīvu un ļoti efektīvu risinājumu, kas tiem ļaus samazināt diožu ražošanas izmaksas un sniegs citus ieguvumus, tādējādi nodrošinot konkurētspējas priekšrocības. Savukārt gaismas diožu gala patērētājiem- gan mājsaimniecībām, gan industriālajiem komersantiem, tās kļūs pieejamākas un pievilcīgākas kā vislabākais apgaismošanas risinājums.

 

  • Komanda: Aleksandrs Beļskis
  • Epasts:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Jaunumi

Marts, 2016

Komandējums uz izstādi Strategies in Light 2016 un uz konferenci Phosphor Global Summit 2016. LED paraugu saņemšana no potenciāliem klientiem LED Chemicals attālināto luminoforu testēšanai.

Februāris, 2016

Pārrunas ar pilota klientiem par LED paraugu iesniegšanu testēšanai. Dalība izstādē Strategies in Light 2016 un konferencē Phosphor Global Summit 2016.

Janvāris, 2016

Saņemts avansa maksājums no LIAA un pārskaitīts institūtam darbu uzsākšanai par attālināto gaismas diožu luminoforu ražošanas tehnoloģijas izstrādi. Turpinās pārrunas ar pilota klientiem par LED paraugu iesniegšanu testēšanai.

Decembris, 2015

Līguma noslēgšana ar institūtu par attālināto gaismas diožu luminoforu ražošanas tehnoloģijas izstrādi. Pārrunas ar pilota klientiem par LED paraugu iesniegšanu testēšanai.

Novembris, 2015

Turpinās pārrunās ar potenciāliem izpildītājiem -  zinātnes institūtu pārstāvjiem par sadarbības nosacījumiem. LED tehnoloģijas izstādes Strategies in Light / LuxLive izstādes apmeklēšana Londonā.

Oktobris, 2015

Tiek turpinātas pārrunas ar potenciāliem izpildītājiem -  zinātnes institūtu pārstāvjiem par sadarbības nosacījumiem.

Septembris, 2015

Tika apmeklēts ZTI informatīvais seminārs par inkubāciju, vairāki alternatīvie semināri – zinātnes institūtu produkta izstrādei. Uzsāktas pārrunas par potenciālajiem izpildītājiem – zinātnes institūtu pātstāvjiem par sadarbības nosacījumiem.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu