SIA 4.b.e.e.

Projekts: Produkta 'Ventilācijas sistēmu attālinātas diagnostikas tehnoloģija' iekārtas izstrāde

Līgums: 15.09.2015 - 30.12.2016.

Projekta mērķis- izstrādāt W:AIR – Ventilācijas sistēmu attālinātas diagnostikas iekārtas- komercializējama produkta prototipu, un veikt tā testēšanu Latvijā un Norvēģijā, sadarbojoties ar pieredzējušu Norvēģijas partneri “Norsk Energi”.

 

Projekta apraksts- tiks izveidota iekārta “W:AIR”, kas ar sensora palīdzību attālināti mēra gaisa kvalitātes parametrus dažādās ventilācijas sistēmas vietās (gaisa vados). Šāda diagnostika palīdz ātri atrast kļūdas sistēmas darbībā, un monitorēt sistēmas veiktspēju, tādējādi ietaupot enerģijas izmaksas un uzlabojot cilvēku veselību publiskās un ražošanas ēkās.

 

  • Komanda: Anda Kursiša
  • E-pasts:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Jaunumi

Decembris, 2016

Programmatūras izstrāde, mobilās aplikācijas izstrāde, sensoru izstrāde, darbs pie prototipu uzlabojumiem, dalība izstādē “Tech Industry - 2016”, projekta īstenošanas termiņa pagarinājuma pieprasījums līdz 2017.gada 30.aprīlim, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta ieviešanas pārbaude, projekta vadība, mārketinga aktivitāšu realizēšana.

Novembris, 2016

Programmatūras izstrāde, mobilās aplikācijas izstrāde, sensoru izstrāde, darbs pie prototipu uzlabojumiem, bukletu izstrāde un izgatavošana, pārdošanas vizītes Hamburgā, organizatoriskie darbi dalībai izstādē, projekta vadība, mārketinga aktivitāšu realizēšana.

Oktobris, 2016

Programmatūras izstrāde, mobilās aplikācijas izstrāde, sensoru izstrāde, darbs pie prototipu uzlabojumiem, tehniskās specifikācijas izstrāde iepirkumam “Izstāžu un pārdošanas vizīšu nodrošinājums”, iepirkuma “Izstāžu un pārdošanas vizīšu nodrošinājums” veikšana, projekta vadība, komunikācija ar sadarbības partneriem, mājaslapas un vizuālās identitātes uzlabošanas darbi.

Septembris, 2016

Programmatūras izstrāde, mobilās aplikācijas izstrāde, sensoru izstrāde, prototipu testēšana, darbs pie prototipu uzlabojumiem, starpposma atskaites iesniegšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai, projekta vadība, komunikācija ar sadarbības partneriem.

Augusts, 2016

Programmatūras izstrāde. Matemātiskā algoritma programmēšana. Mobilās aplikācijas izstrāde. Sensoru izstrāde. Darbs pie prototipu uzlabojumiem. Semināra par būtiskākajiem finanšu jautājumiem jaunam uzņēmumam apmeklēšana. Projekta vadība, komunikācija ar sadarbības partneriem.

Jūlijs, 2016

Divu W:AIR klientu, viena W:AIR tīkla koordinatora, viena W:AIR bāzes stacijas prototipu izstrāde. Izstrādāto prototipu testēšana un uzlabošana. Sensoru izstrāde. Programmatūras izstrāde. Projekta vadība, komunikācija ar sadarbības partneriem.

Jūnijs, 2016

Prototipa izstrāde un tā uzlabojumi. Prototipa testēšana. Preču zīmes reģistrēšana Latvijā.

Marts, 2016

Saņemts Avansa pieprasījums no LIAA. Koriģēts iepirkumu plāns, saskaņots ar LIAA. Parakstīts 1. līgums par testēšanas stenda piegādi. Parakstīts 2. līgums par W:AIR 2.0 versijas programmēšanu. Sagatavots un iesniegts LIAA prototipa apraksts saskaņošanai. Parakstīts 3. līgums par prototipa izgatavošanu un sensoru programmēšanu. Sadarbībā ar ZTI saņemtas eksporta un finanšu  konsultācijas. 31. martā noslēguma prezentācija ZTI rīkotajā tīklošanās pasākumā.

Februāris, 2016

Līguma grozījumu saskaņošana ar LIAA (personāls). Avansa pieprasījums no LIAA. Parakstīts līgums par testēšanas stenda piegādi. Koriģēts iepirkumu plāns, nosūtīts saskaņošanai ar LIAA. Sagatavots līgums par W:AIR 2.0 versijas programmēšanu. Sagatavots un iesniegts LIAA prototipa apraksts saskaņošanai. Tiek gatavots līgums par pirmā prototipa izgatavošanu un sensoru programmēšanu. Veiktas juridiskās konsultācijas ZTI saskaņotā apjomā. Eksporta konsultācijas. Tiek skaņots dizaina konsultāciju apjoms.

Janvāris, 2016

Konsultācijas ar ZTI par juridisko, finanšu, eksporta un dizaina konsultāciju saturu un nepieciešamo pakalpojumu saņemšana no ZTI.

Decembris, 2015

Veikta cenu aptauja "Ventilācijas programmatūras un produktu testēšana". Turpinās cenu aptaujas dokumentācijas izstrāde Programmēšanas darbu veikšanai.

Novembris, 2015

Cenu aptaujas dokumentācijas izstrāde "Ventilācijas programmatūras un produktu testēšana". Cenu aptaujas dokumentācijas izstrāde Programmēšanas darbu veikšanai.

Oktobris, 2015

Tika pabeigts:  Iepirkuma plāna saskaņošana ar LIAA, projekta līgumdarbinieku pieņemšana darbā, konta atvēršana valsts kāsē.

Procesā: Avansa pieprasījuma iesniegšana, cenu aptaujas tehniskās specifikācijas izstrāde testēšanas stenda nomai.

Septembris, 2015

Procesā: Avansa pieprasījuma iesniegšana, cenu aptaujas tehniskās specifikācijas izstrāde testēšanas stenda nomai, iepirkuma plāna saskaņošana ar LIAA, projekta līgumdarbinieku pieņemšana darbā, konta atvēršana valsts kāsē.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu