SIA FILKIR

Projekts: Mikroviļņu reaktora izstrāde un ieviešana tirgū

 

Līgums: 02.10.2015. - 01.04.2016.

Projekta mērķis- izstrādāt divus mikroviļņu iekārtas prototipus un veikt to testēšanu un rezultātu novērtēšanu, kas ļaus potenciālajam klientam pierādīt  mikroviļņu iekārtas ietekmi uz koģenerācijas stacijas efektivitātes celšanu. Projekta rezultātā mikroviļņu iekārtai ir jābūt notestētai, izvērtētai un nepieciešams veikt visus uzlabojumus, lai varētu uzsākt iekārtas ražošanu un sagatavot to pārdošanai.

Projekta apraksts- uzņēmums, sadarbojoties ar SIA "FIL un KO", ražo iekārtas rūpnīcām un metālizstrādājumus. Kopīgi strādājot, ir radušās vairākas idejas ar lielu tirgus potenciālu. Rodoties idejai par mikroviļņu tehnoloģiju izmantošanu enerģētikā, mikroviļņu ietekmi uz ūdeni un tvaiku, tika pieņemts lēmums rakstīt projektu un piesaistīt finansējumu idejas realizācijai. Šobrīd jau tiek izstrādāti prototipu rasējumi, veikti eksperimenti ar prototipa izveidošanu un hipotēzes pārbaudi. Hipotēze - izmantojot mikroviļņu tehnoloģijas ir iespējams palielināt koģenerācijas staciju efektivitāti, vērtējot pēc tā, cik praktiskās enerģijas iegūst no viena kubikmetra kurināmā.

  • Komanda: Kirils Petrovics
  • E-pats: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 FILKIR

Jaunumi

Februāris, 2016

Iepirkuma “Prototipu Nr.1 un Nr.2 tehnoloģisko rasējumu un prototipu izveide” izpilde. Sākta mājas lapas izstrāde. LIAA iesniegts saskaņošanai prototipa izstrādes plāns Iepirkuma "Prototipu Nr.1 un Nr.2 tehnoloģisko rasējumu un prototipu izveide”  ietvaros.

Janvāris, 2016

Avansa maksājuma pieprasījuma iesniegšana.

Decembris, 2015

Iepirkuma “Prototipu Nr.1 un Nr.2 tehnoloģisko rasējumu un prototipu izveide” noslēgšana un līguma slēgšana ar piegādātāju SIA “LISNA”.

Novembris, 2015

Iepirkuma “Prototipu Nr.1 un Nr.2 tehnoloģisko rasējumu un prototipu izveide” sagatavošana.

Oktobris, 2015

Noslēgts trīspusējais līgums starp LIAA, GIIC, FILKIR. Iepirkuma plāna saskaņošana ar LIAA.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu