Atsauksmes no mūsu klientiem


Līdzšinējā sadarbība ar ZTI vērtējama kā ļoti laba - personāls vienmēr ir atsaucīgs, izpalīdzīgs un profesionāls. ZTI spēj iedziļināties izprast katra projekta specifiku un sniegt izsmeļošas konsultācijas un skaidrojumus dažādos ar projektiem saistītajos jautājumos. Papildus tam jāatzīmē ZTI organizētos augtās kvalitātes seminārus un apmācības - piesaistītie pasniedzēji vienmēr ir savas jomas speciālisti, ar augstām komunikācijas spējām un plašām zināšanām. Uzskatu, ka ZTI ir lielisks balsts jebkuram jaunajam uzņēmējam!

GRANDEG SIA
Zane Andersone
2015-09-08

Pirmsinkubācijas periods un sadarbība ar inkubatoru, tā dalībniekiem un personālu bija fantastiski augstā līmenī. Profesionalitāte, iniciatīva un atsaucīgums vislabāk raksturo ZTI. Inkubators ir pacēlis Latvijā inkubatoru latiņu jaunā līmenī un pārējiem inkubatoru vadītājiem un personālam būtu vērtīgi gūt pieredzi un mācīties ar kādu degsmi ir jāatbalsta jaunās idejas un komandas. Paldies un panākumus arī turpmākajā darbībā!

GreyNut Ltd - Bindio
Kristiāns Līcis
2015-09-07

Laiku, kas tika pavadīts pirmsinkubācijas programmā ZTI uzņēmumā vērtējam, kā būtisku ieguvumu uzņēmuma un savā personīgajā attīstībā. ZTI mūs patīkami pārsteidza jaunā un enerģētiskā komanda, kuriem tiešām rūpēja kvalitatīvs piedāvājums inkubēto uzņēmumu attīstībai organizējot gan vērtīgus kursus par dažādām tēmām, gan tikšanās ar dažādu jomu profesionāļiem, ekspertiem un pieredzējušiem uzņēmējiem. Atšķirībā no citām valsts atbalsta programmām kur tiek vairāk fokusēts atbalsts uz finansiālo pusi, ZTI mēs ieguvām nenovērtējamu pieredzes un tīklošanās atbalstu. Mēs esam turpinājuši sadarbību ar vairākiem ekspertiem jau ārpus pirmsinkubācijas programmas sava uzņēmuma attīstībā. Paldies ZTI par kopā ar Jums pavadīto laiku un gaidām nākošo iespēju ar Jums sadarboties!

Certes Technologies SIA
Agnis Kalniņš
2015-09-04

Zaļo tehnoloģiju inkubators manuprāt ir ļoti organizēts un profesionāls veidojums gan konsultāciju jautājumos, gan arī organizējot apmācības un pasākumus. Inkubatora atbalsts dod iespēju jauniem un ne tik jauniem uzņēmumiem saskatīt lietas, kuras ir gan vispārzināmas, bet netiek pievērsta uzmanība, kā arī dod ieskatu jaunās pasaules biznesa modeļa un pārdošanas stratēģijas veidošanā.

AFFOC Solutions SIA
Mareks Parfjonovs
2015-09-04

Pirmsinkubacijas periodā ļoti aktīvi sadarbojos ar inkubatora pārstāvjiem Matīsu Neimani un Dāvidu Štēbeli. Dāvids palīdzēja izstrādāt biznesa modeli un nonākt pie produkta piedāvājuma, kuru pašreiz testēju. Kopumā gribu apliecināt, ka inkubatora sniegti pakalpojumi ir ļoti nozīmīgi manas idejas attīstībā.

Būvmateriālu un energoiekārtu testēšanas pakalpojums reālos Baltijas klimata apstākļos
Mihails Ščepanskis
2015-09-02

Augsti novērtēju visu inkubatora darbinieku atsaucību, degsmi un profesionalitāti, darot šo svētīgo darbu! Paldies visiem, ar ko izdevās tikties - paliek ne tikai patīkamas atmiņas, bet arī izaicinājums vēl kādai inovācijai!

585
Uldis Mesters
2015-09-01

Pievienot atsauksmi

CAPTCHA

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu