Komanda

 

Matīss Neimanis

Matīss kopš 2007.gada strādā Latvijas Universitātes Inovācijas centrā, kā arī ir aktīvi darbojies pie Zaļo tehnoloģiju inkubatora idejas īstenošanas kopš pirmās dienas (2011.gads). Nepatīk atsēdēt pie darba galda no 08:00 - 17:00, bet patīk skriet krosiņus, braukāt ar kalnu divriteni un skrituļiem, kā arī citas sportiskas aktivitātes.

 

Elīna Stīpniece

Elīnai ir vairāku gadu pieredze kvalitātes sistēmu izstrādē un ieviešanā uzņēmumos. Pēdējos 6 gadus viņa ir darbojusies biznesa inkubatoru vidē un palīdzējusi jaunajiem uzņēmējiem nokļūt par soli tuvāk saviem mērķiem. Patīk vasara, saule un jūra, kā arī ļoti aizrauj un iepriecina ceļošana.

 

 
 

Dāvids Štēbelis

Dāvids jau vairāk kā 15 gadus ir biznesa konsultāciju nozarē. Viņa virzītājspēks ir tas, ka var atklāt un radīt jaunas iespējas, kas maina ierasto Status Quo. Viņš neizvērtē cilvēkus pēc padarītā, bet gan pēc tā, kāda ir to attieksme. Viņam laba kompānija būs vienmēr svarīgāka par galamērķi, uz kurieni kopā doties ceļojumā.

 

Ģirts Ozols

Ģirts kopš 90-to gadu beigām ir biznesa vadības un komunikāciju nozarē. Viņu aizrauj nozīmīgi projekti un jaudīgas personības. Viņš novērtē analītisku un pragmatisku pieeju biznesam, lai kāds tas būtu.

 

 

 

 

Liene Rubina

Liene vairāk kā 10 gadus strādājusi dažādu īstermiņa un ilgtermiņa projektu radīšanā,  realizēšanā un attīstīšanā, t.sk., pirmo Studentu biznesa inkubatoru, kas 2008. gadā savu darbību aizsāka Rīgas Tehniskajā universitātē. Patīk izaicinājumi un neiespējamo padarīt par iespējamo.

 

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu