Pirmā Pirmsinkubācijas atbalsta fonda ideju uzsaukuma ideju vērtēšana ir noslēgusies

Pirmajā PirmsInkubācijas atbalsta fonda ideju uzsaukumā Zaļo Tehnoloģiju inkubators (ZTI) saņēma 164 ideju pieteikumus (tehnisku iemeslu dēļ viens pieteikums tika atzīts kā nederīgs).

 

Izvērtējot idejas, vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu apstiprināt 9 (deviņus) biznesa idejas pieteikumus un tie ir:

 

ID

Idejas nosaukums

46

Granulu plīts

62

Cīpslu traumu ārstēšana

14

AC2USB

25

Elektriskais skrejritenis

57

Velosipēdu novietņu sistēma

48

Reciklētais asfalts

79

Iepakojumam piemērotu biodegradablu organisko polimērmateriālu ražošana

81

Lēngaitas pastāvīgo magnētu sinhronais ģenerators ar pārveidotāju

118

Lauksaimniecības robotu izstrāde to augstas autonomijas un koordinācijas nodrošināšanai


 Pirmsinkubācijas līguma forma

Savukārt vēl 15 (piecpadsmit) biznesa ideju pieteikumu iesniedzēji tika apstiprināti ar nosacījumiem un tiks aicināti uz klātienes noklausīšanos, lai vērtēšanas komisija varētu saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un pieņemt turpmāko lēmumu – apstiprināt vai arī noraidīt biznesa ideju.

 

Pateicamies par daudzskaitlīgi saņemtajām biznesa idejām un informējam, ka septembra sākumā tiks izsludināts otrais Pirmsinkubācijas atbalsta fonda ideju uzsaukums. Ērtības labad aicinām Jūs norādīt savu e-pasta adresi ZTI interneta mājas lapā http://giic.lv/anketa. Tiklīdz tiks izsludināts otrais uzsaukums, uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts paziņojums.

 

Gadījumā, ja līdz 08.08.2014 19:00 Jūs neesat saņēmis e-pastu (uz e-pasta adresi, kuru norādījāt pieteikuma anketā) ar informāciju par vērtēšanas rezultātiem, lūgums par to informēt, nosūtot paziņojumu uz e-pasta adresi  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Šāda situācija ir iespējama tehnisku iemeslu dēļ.

 

Ar cieņu,

ZTI komanda.

 

 

 

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu