Pirmsinkubācijas atbalsta fonda ceturtais uzsaukums tiek atvērts 2014. gada 11. decembrī

Ideju autori tiek aicināti aizpildīt Pirmsinkubācijas atbalsta fonda ceturtā uzsaukuma pieteikuma anketu no 2014. gada 11. decembra līdz 2015. gada 26. janvārim www.giic.lv/atbalsts/anketa.

Ceturtajā uzsaukumā slēgt Pirmsinkubācijas līgumu tiks aicinātas 15 biznesa ideju komandas (ar nosacījumu, ka tās atbilst de minimis atbalsta piešķiršanas nosacījumiem).

Lūdzam iepazīties ar pirmsinkubācijas fonda atbalsta saņēmēju atlases un atbalsta sniegšanas metodiku un pirmsinkubācijas līguma formu.

Pirmsinkubācijas atbalsta fonda ceturtā uzsaukuma saņemto biznesa ideju nosaukumi un informācija par idejas iesniedzēju (vārds, uzvārds, ja iesniedzējs ir fiziska persona, vai arī nosaukums, ja iesniedzējs ir juridiska persona) ar Vērtēšanas komisijas lēmumu par apstiprināšanu vai noraidīšanu pirmsinkubācijas fonda saņemšanai tiks publicēti ZTI mājas lapā www.giic.lv līdz 2015. gada 9. februārim.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu