Pirmsinkubācijas atbalsta fonda piektais uzsaukums atvērts līdz 13.aprīlim.

Ideju autori tiek aicināti aizpildīt Pirmsinkubācijas atbalsta fonda piektā uzsaukuma pieteikuma anketu no 2015. gada 17. marta līdz 2015. gada 13. aprīlim www.giic.lv/atbalsts/anketa.

Piektajā uzsaukumā slēgt Pirmsinkubācijas līgumu tiks aicinātas 15 biznesa ideju komandas (ar nosacījumu, ka tās atbilst de minimis atbalsta piešķiršanas nosacījumiem).

 

Lūdzam iepazīties ar pirmsinkubācijas fonda atbalsta saņēmēju atlases un atbalsta sniegšanas metodiku un pirmsinkubācijas līguma formu.

Pirmsinkubācijas atbalsta fonda piektajā uzsaukumā saņemto biznesa ideju nosaukumi un informācija par idejas iesniedzēju (vārds, uzvārds, ja iesniedzējs ir fiziska persona, vai arī nosaukums, ja iesniedzējs ir juridiska persona) ar Vērtēšanas komisijas lēmumu par apstiprināšanu vai noraidīšanu pirmsinkubācijas fonda saņemšanai tiks publicēti ZTI mājas lapā www.giic.lv līdz 2015. gada 27. aprīlim.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu