Jaunu produktu/tehnoloģiju virzīšana tirgū. Ievadseminārs. 14.10. vai 20.10.

08.10.2015.

Seminārs paredzēts tikai Zaļo tehnoloģiju inkubatora klientiem.

Zaļo tehnoloģiju inkubators piedāvā jaunu semināru - "Jaunu produktu/tehnoloģiju virzīšana tirgū. Ievadseminārs."

Katram jaunam produktam vai tehnoloģijai, kas atrodas izstrādes/attīstības beigu fāzē ir svarīgi nodefinēt biznesa mērķus - pārdošanas apjomi, tirgus daļa, rentabilitāte vai kādi citi rādītāji. NAGS ietvaros uzņēmumi attīsta jaunas tehnoloģijas vai pakalpojumus. ZTI loma šajā procesā ir veicināt jauno produktu komercializāciju.

 

Šajā seminārā tiks sniegtas pamatzināšanas par to kā sākt jauno produktu virzīšanu tirgū pirms to palaišanas. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt par citu uzņēmumu pieredzi pārdošanas sistēmas veidošanā un attīstībā, kā arī pašiem iesaistīties savas pārdošanas sistēmas novērtēšanā vai pilnveidošanā.

Semināru vadīs Pauls Irbins, ZTI konsultants, pārdošanas eksperts ar 20 gadu pārdošanas organizēšanas un vadības pieredzi dažādās biznesa jomās un valstīs.

Seminārā apskatāmās tēmas:

1) Pārdošanas mērķu definēšana

2) Produkta/pakalpojuma pašizmaksas aprēķināšana

3) Cenu politikas veidošana

4) Atlaižu politika

5) "Mafia Offer"

6) Piegāžu ķēdes un to modeļi

7) Pārdošanas sistēmas veidošana

8) Diskusijas

Ievadseminārs notiks gan 14.oktobrī, gan 20.oktorbrī, 10:00-14:00 . Lūdzu piesakoties, izvēlieties sev piemērotāko datumu.

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu