Seminārs par intelektuālā īpašuma lomu eksporta tirgos ar vieslektoru Jāni Ošleju

01.03.2016.

        2016. gada 17. martā 16.00 aicinām piedalīties seminārā par intelektuālo īpašumu, kuru vadīs uzņēmējs, ekonomists un SIA Primekss valdes priekšsēdētājs Jānis Ošlejs. SIA Primekss ir betona grīdu ražotājs, kas 2010. gadā piesaistīja riska kapitāla investoru BaltCap ar 1,4 miljonus eiro ieguldījumu. 2014. gadā BaltCap savas daļas pārdeva Vācijas riska kapitāla fondu pārvaldnieka “Wermuth Asset Management” pārvaldītajam fondam “Green Gateway Fund”. Savukārt 2015. gadā SIA Primekss ieguva Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācijas (WIPO) intelektuālā īpašuma balvu.

 

        Semināra laikā Jānis Ošlejs dalīsies praktiskā pieredzē par intelektuālā īpašuma lomu eksporta tirgos-par priekšrocībām, ko uzņēmumam sniedz reģistrēts intelektuālais īpašums, kā arī par saistībām, ko tas uzliek. Šī ir lieliska iespēja uzzināt, kā uzņēmējdarbībā praktiski darbojas intelektuālā īpašuma aizsardzība, un uzdot jautājumus pieredzējušam uzņēmējam. 

        Uz semināru lūdzam pieteikties līdz 2016. gada 15. marta plkst. 12.00: http://goo.gl/forms/iufXdGqUt2.

 

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu