Efektīva loģistika - iespēja paaugstināt uzņēmuma konkurētspēju tirgū

29.02.2016.   

            2016. gada 10. martā 16.00 aicinām piedalīties ZTI seminārā par efektīvas loģistikas plānošanu un nodrošināšanu, kuru vadīs uzņēmējs un jurists Kalvis Vītoliņš.

 

            Kalvis ir Baltic Legal Practice Latvijas filiāles īpašnieks, Latvijas Loģistikas Asociācijas dibinātājs, eksperts Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamerā, iepriekš vadījis pārstāvniecību Kazahstānā, bijis Valsts ieņēmumu dienesta VID ģenerāldirektora pirmais vietnieks, kā arī strādājis PricewaterhouseCoopers. Viņš ir vairāku simtu publikāciju autors, kā arī grāmatas „Логистика в Восточной Европе” 2007 г.  līdzautors.

            Semināra laikā Kalvis stāstīs par preču piegādi un plānošanu no nodokļu viedokļa, kā arī par Baltijas telpas izmantošanu preču piegādēm, par importu un piegādēm no kaimiņu valstīm. Tāpat varēs uzdot jautājumus par pamatlīdzekļu un krājumu izpārdošanu un uzņēmumu restrukturizāciju, par ieguldījumiem pamatkapitālā un parādu restrukturizāciju.

            Šī ir lieliska iespēja uzzināt, kā, pareizi un efektīvi plānojot loģistiku, var samazināt uzņēmuma izmaksas un veicināt tā konkurētspēju tirgū. Dalībai seminārā lūdzam pieteikties šeit: http://goo.gl/forms/acJElo2K2p  līdz 8. marta plkst.12:00.

 

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu