Baltijas "zaļo" inovāciju forums

19.04.2016.

Aicinām Latvijas jaunuzņēmumus (start-ups) un citus komersantus piedalīties forumā par "zaļajām" inovācijām 2016. gada 15. jūnijā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Rīgā.

 

"Zaļās" inovācijas nav tikai moderns sauklis, bet gan viens no ilgtspējas instrumentiem. Norvēģijas grants ir viens no šiem instrumentiem, kas ir sekmējis "zaļo' produktu un tehnoloģiju izstādi Baltijā. Bet nevar apstāties pie sasniegtā! Līdz ar to forums aktualizēs pētniecības nepieciešamību, kas ir inovāciju pamats, sniegs iespēju uzzināt par tendencēm un jau paveikto "zaļo" inovāciju jomā Baltijas valstīs, kā arī informēs par finansējuma piesaistes iespējām inovāciju jomā un ne tikai. Papildus tam uzņēmumiem ir iespēja pieteikties dalībai B2B tikšanās ar Norvēģijas komersantiem, lai prezentētu savu ideju un uzsāktu pārrunas par iespējamo turpmāko sadarbību. Sagaidāms, ka virkne Norvēģijas komersantu apmeklēs pasākumu ar mērķi atrast jaunus sadarbības partnerus Baltijas valstīs.

Pasākuma darba valoda – angļu. Tulkojums netiks nodrošināts.
Dalība bezmaksas.

Programma angļu valodā un pietekšanās forma pieejama LIAA mājas lapā.

 

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu