Trīs perspektīvākie Latvijas tīro tehnoloģiju uzņēmumi piedalīsies Eiropas lielākajā biznesa ideju konkursā

01.08.2016.

         

2.augustā plkst. 14:00 viesnīcas Bergs Stikla zālē Berga bazārā notiks tīro tehnoloģiju (CleanTech) biznesa ideju konkursa ClimateLaunchpad Latvijas fināls, kura laikā tiks izvēlētas 3 labākās biznesa idejas dalībai Eiropas finālā Tallinā! Aicinām jūs piedalīties!

Lūdzu, reģistrēties šeit!

Latvijas finālā piedalīsies deviņas komandas, kas izstrādājušas savas idejas tīro tehnoloģiju jomā. Ideju vidū ir gan apkures katls, kurā siltumenerģiju iegūst ar biomasas atlikumu kompostēšanas palīdzību, gan automatizēts drons lauksaimniecības platību apsekošanai un mēslošanai, gan augstas lietderības ģenerators, kas siltumu pārvērš elektroenerģijā. Trīs perspektīvāko ideju komandas oktobrī dosies uz Eiropas finālu Tallinā.

PROGRAMMA:
13.30 Pulcēšanās & tīklošanās
14.00 Atklāšana
14.20 Biznesa ideju prezentācijas 
16.40 Iluzionisma burvība  
17.00 Uzvarētāju paziņošana
17.15 Uzkodas, dzērieni & sarunas

Latvijas ClimateLaunchpad  finālu atbalsta Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā (ZMP), kura darbība balstīta vērtībās par tīru vidi un gudru resursu izmantošanu. Ziemeļvalstu sadarbība klimata pārmaiņu risinājumu un inovāciju jomā ir nozīmīga, un šajā reģionālajā sadarbībā aizvien vairāk tiek iesaistītas arī Baltijas valstis. Jan Widberg, Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā vadītājs uzsver: “Ziemeļvalstu inovāciju kapacitāte rodama reģionālajā sadarbībā. Klimata pārmaiņu risinājumi viennozīmīgi ir tādi risinājumi, kas balstīti sadarbībā, problēmu kopējā izpratnē un zināšanu dalīšanās principā. Baltijas valstis Ziemeļvalstu vidū tiek uzskatītas par daļu no Ziemeļvalstu reģiona, tāpēc aktīvāka zinātnieku, uzņēmēju un politikas plānotāju iesaiste klimata jautājumu risināšanā ir nozīmīga mūsu reģiona kopējai attīstībai”. 

Uzņēmumi PricewaterhouseCoopers, BDO Latvia, Reihmanis&Partneri un Exigen Services Latvia piedāvās uzvarētājiem konsultācijas finanšu plānošanā, produktu attīstībā un juridiskajos jautājumos.

 

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu