Seminārs - "Informācijas drošība - no tehniskiem riskiem līdz sociālai inženierijai."

13.09.2015.

Informācija ir viena no lielākajām vērtībām mūsdienās. Jo īpaši jauniem uzņēmumiem, kuri rada jaunas tehnoloģijas un inovatīvus biznesa modeļus ir svarīgi apzināties riskus saistībā ar informāciju.

 Seminārā tiks runāts par:

  • informācijas drošību no 3 aspektiem - konfidencialitātē, pieejamība, integritāte,
  • riski, ievainojamība,  ietekme,
  • Praktisko pieredzi - kādi ir tipiskie tehniskie uzbrukumi, ko var darīt tehniski, lai aizsargātos un, "ķēde ir tik stipra, cik ir vājākais posms", kas ļoti bieži ir cilvēks un kā izmanto sociālo inženieriju, lai caur cilvēka faktoru nozagtu vai sabojātu informāciju.

Lektors: Mārtiņš Linde, Mg. sc. comp., ar starptautisku informācijas drošības un audita sertifikāciju - CISM (Certified Information Security Manager), CISA (Certified Information Systems Auditor), un plašu praktisku pieredzi gan informācijas sistēmu izstrādē un uzturēšanā finanšu institūcijām, gan konsultanta pieredzi informācijas tehnoloģiju un informācijas drošības jomā lieliem Latvijas uzņēmumiem.

Datums: 26.09.
Vieta: Pulka iela 3/3
Laiks: 15:30 – 19:30

Aicinām pieteikties šeit - https://goo.gl/forms/PYu3lUNAmINSvce72 līdz 22.septembra plkst. 17:00.

 

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu