Seminārs par IndieGogo kampaņu

25.10.2016.

Aicinām Jūs uz semināru par Indiegogo kampaņas organizēšanu. Seminārā paredzēts stāstīt par priekšrocībām un izaicinājumiem, ja tiek izvēlēts izmantot Indiegogo pūļa finansējuma platformu.

Semināru vadīs:

Viesturs Sosārs. Ampple līdzdibinātājs un vadītājs. Produktam Ampple tika īstenota kampaņa Indiegogo platformā. (https://www.indiegogo.com/projects/ampple-world-s-thinnest-hd-speaker-for-ipad-music-sound#/)

Viesturs Sosārs darbojas Latvijas tehnoloģisko iesācējuzņēmumu vidē kopš 2003.gada. Viņš ir dibinājis uzņēmumus, bijis riska kapitāla fonda pārvaldītājs, kā arī veicis agrīnas privātas investīcijas vairākos tehnoloģiskos iesācējuzņēmumos.

Viņš ir viens no Latvijā populārākā tehnoloģisko iesācējuzņēmumu kopbiroja TechHub Rīga dibinātājiem, vairāku Baltijas valstu un Somijas akseleratoru programmu mentors, kā arī ir izstrādājis un kopš 2012.gada vada specializācijas kursu uzņēmējdarbībā Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Datums: 31. oktobris

Laiks: 11:30 - 13:30

Vieta: Pulka 3/3

Aicinām semināram pieteikties šeit - https://goo.gl/forms/mNTfClR5ufSP8wHy2

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu