Meklējam labāko biznesa ideju Eiropā, kas risina klimata pārmaiņu jautājumus

24.03.2017.

ClimateLaunchpad 2017 ir atvērts pieteikumiem

Zinātnieki, studenti un uzņēmēji tiek aicināti pieteikt biznesa idejas. Pamatkritēriji ideju vērtēšanai ir biznesa idejas ietekme uz vidi, attīstības potenciāls, pieteicēju komandas kompetence un entuziasms.

Ja Tev ir daudzsološa cleantech ideja (pat ja tā šobrīd ir vēl tikai uz melnraksta lapiņas) un vēlies attīstīt savu uzņēmējdarbību šajā jomā, šī informācija ir tieši Tev. Piedalies ClimateLaunchpad – lielākajā pasaules cleantech biznesa ideju konkursā!

Pieteikšanās termiņš komandām no Latvijas - 14.maijs.

Vairāk informācija un pieteikšanās šeit: http://climatelaunchpad.org/

 

Konkursa norise

1.etaps: Boot Camp (1. – 2. jūniss, 2017) – žūrija no Latvijas izvēlēsies vismaz 7 un ne vairāk kā 20 biznesa idejas. Izvēlētājām komandām būs jāpiedalās 2 dienu apmācību seminārā, kuru vadīs eksperts no Nīderlandes.

2.etaps: Apmācības sesijas (Jūnijs – Augusts, 2017) – Sešu nedēļu garumā tiks īstenotas apmācības, lai komandas pilnveidotu prezentācijas prasmes, izprastu Biznesa modeļa izstrādi, produkta attīstības ciklus.

3.etaps: Nacionālais fināls (Augusts, 2017) – Nacionālā fināla mērķis ir izvēlēties 3 labākās komandas, kuras varēs doties uz Lielo Finālu Kiprā.

4.etaps: Grand Final (17. – 18. oktobris 2017) – Lielajā finālā komandas prezentēs savas idejas vadošajiem Eiropas investoriem un uzņēmējiem. Tiks izvēlētas 10 labākās komandas, kuras pēcāk sacentīsies par naudas balvu un iespēju darboties Climate-KIC Akseleratorā.

 

Ieguvums?

Lielā fināla Top-10 dalībnieki sacentīsies par iespēju darboties Climate-KIC akseleratora programmā, un par naudas balvām līdz pat 10,000 EUR apmērā.

 Kas ir ClimateLaunchpad (CLP)?

CLP ir pasaulē lielākais videi draudzīgu / zaļu biznesa ideju konkurss. 2017.gadā konkursā piedalīsies 35 valstis.

CLP atbalsta vairāk kā 100 partneri no Eiropas, t.sk. tādi uzņēmumi kā  Accenture, Benard Schulte Shipmanagement, Deloitte, Ernst & Young, Hellenic Bank, Microsoft, PWC, Sparebank, Volvo, World Wide Fund un citas.

Informācija:

Zaļo tehnoloģiju inkubators / www.giic.lv

www.facebook.com/ClimateLaunchpad

www.facebook.com/ClimateKIC

www.facebook.com/ZTInkubators

Twitter

@ClimateLaunch

@ClimateKIC

@ZTInkubators

 

 

Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)

Doties uz augšu