News That Matters

SIA “Biokompozītmateriālu institūts” piedalās izstādē

No 1. līdz 3. decembrim RTU spin-off jeb pašdibinātais uzņēmums SIA “Biokompozītmateriālu institūts”  piedalās Izstādē Tech Industry 2016, kas ir lielākā sava veida izstāde Baltijas valstīs. Izstādes dalībnieki bija pirmie, kas iepazinās ar sēklu lentes ražošanas prototipu, ko kopīgi izstrādāja SIA “Biokompozītmateranyag institūta” un SIA “Temeso”, kas pievienots Skolēnu dizaina birojam, kura uzdevums ir precīzi sēju bioloģiski noārdāmo biokompozītu sēklu lenšu ražošana.

Darbs pie prototipa izstrādes turpināsies līdz 2017. gada februārim, kad prototipam būtu jābūt pilnībā gatavam un tad būs iespējams sākt sēklu lentes ražošanas tehnoloģijas eksperimentālu pārbaudi, lai atrastu labāko seklo lenšu variantu un ražošanas procesu.

Sēklu lenšu ražošanas prototips

LTV7 programmas “Dzīve šodien” filmēšanas grupa tika iepazīstināta arī ar prototipu un mazās grantu shēmas projekta mērķiem, ko īstenoja SIA “Biokompozītmaterīra institūts”.

I.Vīksne iepazīstina LTV7 filmēšanas grupu ar sēklas lentes ražošanas prototipu.

Produktu izstrāde notiek projekta “Iepakošanai piemērotu bioloģiski noārdāmu organisku polimēru materiālu ražošana” ietvaros. NP-2015/8 (projekts Nr. NOFI/LV06/NAGS/02/2), kas tiek īstenots ar Norvēģijas Finanšu mehānisma un LIAA atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.