News That Matters

Privātuma politika

Privātuma Politika vietnei giic.lv

Ja jums ir nepieciešama papildu informācija, vai jums ir kādi jautājumi par mūsu Privātuma Politiku, sazinieties ar mums pa e-pastu.

Vietnē giic.lv mēs uzskatām, ka mūsu apmeklētāju privātums ir ārkārtīgi svarīgs. Šajā Privātuma Politikas dokumentā ir detalizēti aprakstīti personas datu veidi, ko apkopo un reģistrē giic.lv, un tas, kā mēs šos datus izmantojam.

Žurnālfaili

Tāpat kā daudzas citas vietnes, arī vietne giic.lv izmanto žurnālfailus. Šie faili tikai reģistrē vietnes apmeklētājus — parasti tā ir standarta procedūra uzņēmumiem un daļa no pakalpojumu analīzes. Informācija, kas atrodas žurnālfailos, ir: interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veids, interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP), datuma/laika spiedogs, atsauces/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaits. Šī informācija tiek izmantota tendenču analīzei, vietnes administrēšanai, lietotāju darbību izsekošanai vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošanai. IP adreses un cita šāda veida informācija nav nekādi saistīta ar jebkādu personu identificējošu informāciju. 

Sīkdatnes un tīmekļa informators

Vietne giic.lv izmanto sīkdatnes, lai uzglabātu informāciju par vietnes apmeklētāju preferencēm, lai saglabātu lietotājiem raksturīgu informāciju par to, kurām sadaļām vietnē apmeklētājs piekļūst vai apmeklē, kā arī lai personalizētu vai pielāgotu mūsu tīmekļa vietnes saturu atkarībā no apmeklētāju pārlūkprogrammas veida vai citas informācijas, ko apmeklētājs mums nosūta, izmantojot savu pārlūkprogrammu. 

DoubleClick DART sīkdatne

? Google, kā trešās puses pakalpojumu sniedzējs, izmanto sīkdatnes, lai ievietotu reklāmas vietnē giic.lv.

? Google izmanto DART sīkdatnes, kas ļauj ievietot mūsu vietnē tādas reklāmas, kuras būtu piemērotas mūsu vietnes apmeklētājiem, balstoties uz lietotāju rīcību vietnē giic.lv un citās tīmekļa vietnēs.

? Lietotāji var atteikties no šo DART sīkdatņu izmantošanas, apmeklējot Google reklāmu un tīmekļa satura privātuma politikas vietni – http://www.google.com/privacy_ads.html

Mūsu reklāmu partneri

Daži no mūsu reklāmu partneriem mūsu vietnē var izmantot sīkdatnes un tīmekļa informatorus. Mūsu reklāmu partneri ir …….

Lai gan katram no šiem reklāmu partneriem ir sava privātuma politika viņu pašu vietnei, šeit atrodas atjaunināts un apskatāms links: Privātuma Politika.

Jūs varat šajā sarakstā aplūkot privātuma politiku katram giic.lv reklāmas partnerim.

Šie trešās puses reklāmu serveri vai tīmekļi izmanto tehnoloģijas savās reklāmās un saitēs, kas tiek parādītas vietnē giic.lv un kas tiek sūtītas tieši uz jūsu pārlūkprogrammu. Šādā gadījumā viņi automātiski saņem jūsu IP adresi. Mūsu vietnes trešās puses reklāmu tīklos var izmantot arī citas tehnoloģijas (piemēram, sīkdatnes, JavaScript vai tīmekļa informatorus), lai novērtētu savu reklāmu kampaņu efektivitāti un/vai, lai personalizētu vietnē redzamo reklāmu saturu.

Vietnei giic.lv nav piekļuves vai kontroles pār šīm sīkdatnēm, kuras izmanto trešās puses reklāmdevēji.

Trešās puses Privātuma Politika

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par šo trešo pušu reklāmu serveru praksi, kā arī norādījumus par to, kā atteikties no konkrētas politikas, jums jāskata attiecīgās šo trešo pušu reklāmu Privātuma Politikas. Vietnes giic.lv Privātuma Politika neattiecas uz citām tīmekļa vietnēm, un mēs nevaram kontrolēt šo vietņu darbību. Jūs varat šeit atrast saites un visaptverošu sarakstu ar šīm trešo pušu politikām: Privātuma Politikas Saites.

Ja vēlaties atspējot sīkdatnes, tad varat to darīt, izmantojot jūsu pārlūkprogrammas opcijas. Detalizētāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammām varat atrast attiecīgo pārlūkprogrammu sadaļā. Kas ir sīkdatnes? 

Informācija par bērniem

Mēs uzskatām, ka ir svarīgi nodrošināt papildu aizsardzību tiešsaistē bērniem. Mēs aicinām vecākus un aizbildņus pavadīt laiku tiešsaistē kopā ar bērniem, lai novērotu, piedalītos un/vai uzraudzītu un vadītu bērnu tiešsaistes aktivitātes. 

Vietne giic.lv apzināti nevāc nekādu personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja vecāks vai aizbildnis uzskata, ka vietnes giic.lv datu bāzē ir šāda veida identificējama informācija par bērniem, kas ir jaunāki par 13 gadiem, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums (izmantojot kontaktinformāciju, kas norādīta pirmajā rindkopā), un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties izņemtu šo informāciju no mūsu datu bāzēm.

Privātuma Politika tikai tiešsaistei 

Šī Privātuma Politika attiecas tikai uz mūsu aktivitātēm tiešsaistē, un tā ir derīga mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, kas tur tiek koplietota un/vai apkopota.

Šī Politika neattiecas uz informāciju, kas savākta bezsaistē vai citos kanālos, kas nav šī konkrētā vietne.

Piekrišana

Apmeklējot mūsu mājaslapu jūs apstiprināt savu piekrišanu mūsu Privātuma Politikai un piekrītat tās nosacījumiem.