News That Matters

Efektīva loģistika – iespēja palielināt uzņēmuma konkurētspēju tirgū

Aicinām jūs piedalīties ZTI seminārā par efektīvu loģistikas plānošanu un nodrošināšanu, kuru vadīs uzņēmējs un jurists Kalvis Vītoliņš.

Kalvis ir Baltijas juridiskās prakses Latvijas filiāles īpašnieks, Latvijas Loģistikas asociācijas dibinātājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras eksperts, kurš iepriekš vadīja pārstāvniecību Kazahstānā, bija Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora pirmais vietnieks un strādāja uzņēmumā PricewaterhouseCoopers. Viņš ir vairāku simtu publikāciju autors, kā arī 2007. gadā iznākušās grāmatas “Loģistika Eiropas pasaulē” līdzautors.

Semināra laikā Kalvis runās par preču piegādi un plānošanu no nodokļu aspekta, kā arī par Baltijas telpas izmantošanu preču piegādei, importam un piegādēm no kaimiņvalstīm. Tāpat arī būs iespēja uzdot jautājumus par pamatlīdzekļu un krājumu pārdošanu un uzņēmumu pārstrukturēšanu, kapitāla ieguldījumiem un parādu restrukturizāciju.

Šī ir lieliska iespēja uzzināt, kā, pareizi un efektīvi plānojot loģistiku, var samazināt uzņēmuma izmaksas un palielināt tā konkurētspēju tirgū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.